Creation: Free Design

Ons team

Jeroen Ravensbergen
Jeroen Ravensbergen
(algemeen directeur)
ravensbergen@floritec.eu
Ruud Smit
Ruud Smit
(sales)
smit@floritec.eu
Harry Boers
Harry Boers
(sales)
boers@floritec.eu
Martijn van Leeuwen
Martijn van Leeuwen
(sales)
martijn@floritec.eu
Roy Klein
Roy Klein
(product management)
roy@floritec.eu
Nico de Waard
Nico de Waard
(veredeling)
nico@floritec.eu
Fred v.d. Meer
Fred v.d. Meer
(veredeling)
fred@floritec.eu
Rob Noodelijk
Rob Noodelijk
(veredeling)
noodelijk@floritec.eu
Nancy Vis
Nancy Vis
(veredeling)
nancy@floritec.eu
Mirjam Rijsdam
Mirjam Rijsdam
(veredeling)
rijsdam@floritec.eu
Sylvia
Sylvia Minderhoud
(customer service)
sylvia@floritec.eu
Marielle Bos
Mariëlle Bos
(customer service)
marielle@floritec.eu
Whitley Krams
Whitley Krams
(customer service)
whitley@floritec.eu
Frederieke de Vries
Frederieke de Vries
(customer service)
frederieke@floritec.eu

Daphne new
Daphne Hoogeveen 
(marketing & communicatie)
daphne@floritec.eu

Maria
Maria Vijsma 
(financien)
maria@floritec.eu

Aad Vergeer
Aad Vergeer
(transport)
Geert van Ruijven
Geert van Ruijven
(transport)

 


Vertegenwoordiger Buitenland

juan
Juan Carlos Naranjo
(vertegenwoordiger Colombia)
naranjo@floritec.eu
Tel.: +57 3156293131
Sergey Tarasov
Sergey Tarasov
(vertegenwoordiger Rusland)
tarasov@floritec.eu

 

 

Onze partners

Floritec werkt nauw samen met een aantal partnerbedrijven. Zij spelen een belangrijk rol bij ons werk. Door het delen van kennis en ervaring zorgen wij gezamenlijk voor een goede aansluiting met de praktijk

Partnerbedrijven in Nederland:

 

Landscheiding logo

  Kwekerij De Landscheiding
  Bleiswijk

 

 

 

logo lvplantLV Plant
Monster

bg logoZentoo—organisatie
Naaldwijk

StraathofStraathof Plants
Roelofarendsveen
 

Internationale partnerbedrijven:

 

group_logo

Inochio
Japan

DalatH2

Dalat Hasfarm
Vietnam

Ball USABall Horticultural
USA
 

Capiro ColombiaCapiro Colombia
Colombia

daido hana
Daido Hana
Malaysia



spaisSpais Italy
Italy

Propagation Australia

Propagation Australia
Australia

 
FloriPartnerFloripartner A/S
Denmark

blomsterringen logoBlomsterringen
Noorwegen